Ballina Etiketimet APR

Etiketim: APR

Foto/ Punonjësit e mirëmbajtjes, kujdes për hapësirat publike të Tiranës

TIRANË, 22 gusht/ATSH/ Punonjësit e bashkisë së Tiranës po kujdesen për një qytet sa më të pastër dhe të gjelbëruar në çdo lagje të...

FOTO/ Nis dezinfektimi i hapësirave publike për të mirëpritur nënat me...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Pas shëtitjes së gjyshërve, Agjencia e Parqeve nis dizinfektimin e hapësirave publike për të mirëpritur nënat me fëmijë këtë të dielë. Pas...

Foto/ Riparohet këndi i lodrave në zonën e “Don Boskos”

TIRANË, 9 nëntor/ATSH/ Punonjësit e mirëmbajtjes së bashkisë së Tiranës kanë ndërhyrë duke riparuar këndin e lodrave në zonën e "Don Boskos". Specialistët e Agjencisë...

Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit, 4 vite që nga krijimi i...

TIRANË, 6 tetor/ATSH/Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit nisi funksionimin e saj si sot katër vite më parë Ish drejtuesi i saj, Blendi Gonxhe thotë se...

Parku i Liqenit, shtohet një tjetër atraksion rekreativ

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/- Punonjësit e mirëmbajtjes së bashkisë së Tiranës kujdesen çdo ditë për riparimet dhe sistemimet në sheshet kreative për fëmijë. Agjencia e Parqeve...

Tiranë, riparime në sheshin kreativ pranë stadiumit “Dinamo”

TIRANË, 7 shkurt/ATSH/ - Punonjësit e mirëmbajtjes së bashkisë së Tiranës kujdesen çdo ditë për riparimet dhe sistemimet në sheshet kreative për fëmijë. Agjencia e...

Foto/ Gati një tjetër kënd lojrash për fëmijët kryeqytetas

TIRANË, 24 janar/ATSH/ - Për fëmijët kryeqytetas janë drejt përfundimit punimet për minikëndin e lojërave te rruga ''Vangjush Furxhi'', pas ish-ekspozitës ''Shqipëria Sot''. Agjencia e...

“Dhuro një stol” për Parkun e madh të liqenit të Tiranës

TIRANË, 21 janar/ATSH/ - Në kuadër të nismës “Dhuro një stol”, bashkia e Tiranës përmes Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit nxit qytetarët të kontribuojnë...

Foto/ Jo vetëm fëmijët mes argëtimit dhe eksplorimit në Parkun e...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ - Parku i Liqenit mbetet një nga destinacionet më të frekuentuara të fundjavës, jo vetëm nga fëmijët të cilët eksplorojnë mundësira...

Foto/ Çlirohen hapësirat publike tek Liqeni i Thatë

TIRANË, 17 janar/ATSH/ - Bashkia e Tiranës ka vijuar edhe sot me aksionin për çlirimin e hapësirave publike në kryeqytet. Pas ndërhyrjes së Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA