Ballina Etiketimet Aplikimi

Etiketim: Aplikimi

Kuvendi hap aplikimin për anëtar të GJK pas shkarkimit të Dedjas

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ - Kuvendi i Shqipërisë ka hapur aplikimet për zgjedhjen e anëtarit të Gjykatës Kushtetuese pas shkarkimit nga detyra të Bashkim Dedjas,...

Kujdes nga dielli, gabimet që po bëni me kremrat mbrojtës

TIRANË,27 korrik /ATSH/ - Njerëzit po marrin më pak se gjysmën e mbrojtjes ndaj diellit nëpërmjet përdorimit të kremrave.Sipas një hulumtimi nga shkencëtarët e...

Deri më 15 korrik aplikimi për financimin e bujtinave agroturistike

TIRANË, 9 korrik /ATSH/ - Sipërmarrësit dhe fermerët duhet të aplikojnë deri më datën 15 korrik 2018, për të përfituar financim në masën 50%...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA