Ballina Etiketimet Aplikim

Etiketim: aplikim

Spitali Memorial i Fierit drejt përfundimit/ Manastirliu thirrje profesionistëve të shëndetit:...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu me anë të një videomesazhi, u ka bërë thirrje të gjithë profesionistëve të...

Aplikimi me zero dokumente në e-Albania për Skemat e Mbështetjes/ Hapat...

TIRANË, 23 mars /ATSH/ Fermerët në të gjithë vendin nisin nga nesër, më 24 mars deri më 15 prill aplikimin me zero dokumente në...

Doracaj apel qytetarëve: Aplikoni për karta ID, pak minuta që të...

TIRANË, 18 shkurt /ATSH – I. Vata/ Drejtori i përgjithshëm i Gjendjes Civile, Bledar Doracaj, së bashku me nënkryetarin e bashkisë Dropull, Panajot Lulo...

Nis shërbimi për pajisje me pasaportë dhe kartë identiteti për shtetasit...

TIRANË, 4 shkurt/ATSH/ Në Ambasadën e Shqipërisë në Berlin, filloi shërbimi për pajisje me pasaportë dhe kartë identiteti për shtetasit shqiptarë rezident në Gjermani. Në...

Nis shërbimi për pajisje me kartë identiteti dhe pasaportë në Francë

TIRANË, 3 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme njofton sot se ka nisur sot shërbimi për pajisje me...

Nafta falas për Bujqësinë/ Fermeri Petrit Koni aplikoi online: Na ul...

TIRANË, 26 janar /ATSH/ Në të gjithë vendin vijojnë aplikimet e fermerëve me NIPT në portalin e-albania për të përfituar naftën falas për punët...

Dëshmia e fermeres nga Zall-Herri/ Për ata që u qajnë hallin...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ndau sot dëshminë e një fermereje nga Zall-Herri, e cila tregon se si ka aplikuar përmes e-Albania për...

Thirrja e tretë e IPARD II, financon 60% të investimit/AZHBR apel...

TIRANË, 25 janar /ATSH/ Sot është dita e fundit e afatit të aplikimeve në thirrjen e tretë të Programin IPARD II. Agjencia e Zhvillimit Bujqësor...

Naftë falas për fermerët/ Rama: Deri dje e paguanin si akcizë,...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Që prej datës 15 janar ka nisur aplikimi i skemës së mbështetjes me naftë për fermerët në të gjithë vendin. Kryeministri Edi...

Me 43 vite punë mbi shpatulla/ Pëllumbi aplikon për pension në...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Falë investimeve të kryera nga qeveria në teknologji, në ndërtimin e sistemeve të reja që ndërveprojnë me njëra-tjetrën apo në trajnimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA