Ballina Etiketimet Apel

Etiketim: apel

COVID-19/ Rama apel qytetarëve: Mbrohuni nga dezinformimi, vendi ynë infektime nën...

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u bëri apel sot qytetarëve të zbatojnë masat për parandalimin e përhapjes së COVID-19, ndërsa theksoi se vendi...

Rama apel qytetarëve: Ndiqni këshillat e mjekut të familjes. Asnjë zyrtar...

TIRANË, 14 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se asnjë zyrtar i qeverisë i prekur nga COVID-19 nuk është trajtuar jashtë vendit. “Ne nuk mund...

COVID-19/ Mjekja Silvana Çeliku: Të bësh politikë me jetët e njerëzve...

TIRANË, 11 nëntor/ATSH/ Doktoreshë Silvana Çeliku, shefe e repartit të Gjinekologjisë Onkologjike, tha sot se “të bësh politikë me jetët e njerëzve e me...

Mesazhi i prof. Perlat Kapisyzit: Virusi më agresiv, mbajtja e maskës...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët për agresivitetin e virusit, ka...

Videomesazh sensibilizues nga mosha dhe profesionistë të ndryshëm për vendosjen e...

TIRANË, 15 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndarë një videomesazh sensibilizues nga mosha dhe profesionistë të ndryshëm për vendosjen...

Bino ende në spital, por në gjendje të përmirësuar: Qytetarët të...

TIRANË, 8 tetor/ATSH/ Shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino e cila po kurohet ende në Spitalin Infektiv, pasi u prek nga koronavirusi, tha...

Moti i keq në fundjavë/ Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile shkresë...

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile i ka bërë thirrje 5 prefekturave të vendit, Shkodër, Lezhë, Fier, Vlorë dhe Gjirokastër, për...

Manastirliu, apel nxënësve: Sjellja e gjithësecilit e rëndësishme për të frenuar...

  TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau sot një video me këshilla për mbrojtjen nga COVID-19 drejtuar fëmijëve dhe...

Mot me erëra të forta në bregdet/ Drejtoria Detare apel për...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme Detare me qendër në Durrës njofton sot se në datat 18-19 shtator moti në zonën e detit Jon...

Prezantohet skuadra “Shqiponja” në Durrës/ Lleshaj apel të rinjve: Bashkohuni me...

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u ka bërë sot thirrje të rinjve të aftë në çështjet e botës kibernetike që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA