Ballina Etiketimet Apel

Etiketim: apel

Zgjedhjet e 25 prillit/ Celibashi apel qytetarëve: Rinovoni dokumentin e identifikimit...

TIRANË, 31 janar/ATSH/- Për të marrë pjesë në zgjedhjet e 25 prillit çdo qytetar me të drejtë vote, duhet të ketë një kartë identiteti...

KQZ apel qytetarëve: Verifikoni emrin në listën e zgjedhësve dhe vendndodhjen...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve fton të gjithë qytetarët me të drejtë vote të verifikojnë emrin e tyre në listën e zgjedhësve, si...

Paralajmërimet e IGJEUM për përmbytje/ Meta apel qeverisë: Garantim i jetës...

TIRANË, 7 janar/ATSH/ Presidenti Ilir Meta i bëri thirrje sot qeverisë, ministrive përgjegjëse, prefekturave dhe bashkive në zonat me rrezikshmëri të lartë përmbytjeje, të...

Moti i keq, bashkia Lezhë apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

TIRANË, 30 dhjetor/ATSH/ Bashkia e Lezhës i bëri apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm, për shkak të motit të keq që do të përfshijë...

Përkeqësimi i motit/ Bashkia e Lezhës, apel qytetarëve të jenë të...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Bashkia e Lezhës u bëri apel sot qytetarëve të jenë të kujdeshëm, për shkak të motit të keq që do të...

Manastirliu apel qytetarëve: Qëndroni në shtëpi për festat e nëntorit

TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, i bëri apel sot qytetarëve që për festat e 28-29 nëntorit të qëndrojnë...

Mjeku reanimator apelon qytetarët të zbatojnë masat/ Personat me sëmundje kardiovaskulare...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Mjeku reanimator Roland Xhaxho apelon qytetarët për zbatimin me rigorozitet të masave për parandalimin e COVID-19, pasi, siç u shpreh ai,...

Manastirliu, apel qytetarëve: Sot është dita kur duhet të peshojmë mirë...

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, u bëri apel qytetarëve që sot më shumë se kurrë secili të marrë...

Mesazhi i prof. Kalos: Mos dëgjoni gojët e liga dhe mendjet...

TIRANË, 21 nëntor/ATSH/ Mjeku i njohur Tritan Kalo reagoi sot pas akuzave nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, se po fshihen vdekjet reale...

Nga sot hyjnë në fuqi rregullat e reja, Manastirliu apel qytetarëve:...

TIRANË, 17 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se që prej ditës së sotme kanë hyrë në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA