Ballina Etiketimet Apel

Etiketim: apel

Zgjedhjet parlamentare/ Celibashi: Të zgjidhen kandidatura me integritet dhe që plotësojnë...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/- Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi u ka bërë thirrje thirrje partive politike që të zgjedhin kandidatura me integritet për zgjedhjet...

“T’i bashkohemi sakrificës së ekipeve mjekësore”/ Manastirliu: Të këpusim zinxhirin e...

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu apeloi sot qytetarët t'i bashkoheni sakrificës së ekipeve mjekësore që janë në vijën...

SHBA – OBSH kritikon vendet e pasura për minim të sistemit...

NJU JORK, 22 shkurt /ATSH-DPA/- Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë kritikoi vendet me të ardhura të larta për minimin e iniciativës ndërkombëtare Covax...

FOTO/Policia e Shtetit rrit prezencën në të gjitha akset rrugore: Nuk...

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/- Nisur nga situata e krijuar për shkak të motit të keq, me prezencë të akullit, borës dhe ujit në të gjitha...

Rritja e numrit të të infektuarve/ Apeli i Manastirliut: Mos ulni...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ "Mos ulni vigjilencën ndaj COVID-19", apelon ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, e cila ka shpërndarë urimin e...

COVID-19/ Meta apel qytetarëve: Mos ulni vigjilencën

TIRANË, 5 shkurt /ATSH – I. Vata/ Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se pandemia COVID-19 në vendin tonë po del jashtë kontrollit. "Në 24 orët...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Celibashi apel qytetarëve: Rinovoni dokumentin e identifikimit...

TIRANË, 31 janar/ATSH/- Për të marrë pjesë në zgjedhjet e 25 prillit çdo qytetar me të drejtë vote, duhet të ketë një kartë identiteti...

KQZ apel qytetarëve: Verifikoni emrin në listën e zgjedhësve dhe vendndodhjen...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve fton të gjithë qytetarët me të drejtë vote të verifikojnë emrin e tyre në listën e zgjedhësve, si...

Paralajmërimet e IGJEUM për përmbytje/ Meta apel qeverisë: Garantim i jetës...

TIRANË, 7 janar/ATSH/ Presidenti Ilir Meta i bëri thirrje sot qeverisë, ministrive përgjegjëse, prefekturave dhe bashkive në zonat me rrezikshmëri të lartë përmbytjeje, të...

Moti i keq, bashkia Lezhë apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

TIRANË, 30 dhjetor/ATSH/ Bashkia e Lezhës i bëri apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm, për shkak të motit të keq që do të përfshijë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA