Ballina Etiketimet Anticovid

Etiketim: anticovid

Mbi 180 mijë të vaksinuar në total/ Më shumë se 22...

TIRANË, 3 prill /ATSH – I. Vata-Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ishte sot në një...

“Shqipëria plotësisht e hapur për turizëm”/ Ahmetaj për vaksinimin masiv: Jemi...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj deklaroi mbrëmjen e sotme se janë në kontakt me shumë prodhues për sigurimin e...

Procesi i vaksinimit tejkalon pritshmëritë/ Tomini: Deri në fund të majit,...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Zv.ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini deklaroi sot se procesi i vaksinimit antikovid i shtrirë në të gjithë vendin...

FOTO-VIDEO/ Vaksinimi masiv në qendrat shëndetësore – Të moshuarit për ATSH:...

TIRANË, 29 mars/ATSH/ Në qendrat shëndetësore në Tiranë vijon vaksinimi masiv antikovid i të moshuarve mbi 75 vjeç. Agjencia Telegrafike Shqiptare vëzhgoi nga afër vaksinimin...

COVID-19/ Sot nis vaksinimi masiv i popullsisë

TIRANË, 28 mars/ATSH/- Këtë të diel nis vaksinimi masiv për popullsinë e grupmoshë mbi 70 vjeç. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka ngritur një...

FOTO/ Vijon në Kukës vaksinimi antikovid për 500 mjekët dhe infermierë...

TIRANË, 21 mars/ATSH/- Në Kukës nis dje vaksinimi antikovid për 500 mjekët dhe infermierë të spitaleve të Kosovës duke u siguruar edhe një mbrojtje...

Hoti: Mbesin në fuqi masat e njëjta kundër Covid-19

PRISHTINË, 16 mars/ATSH/- Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, në takim me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Armend Zemaj, drejtorin e...

Zbatimi i masave antikovid/ Policia e Shtetit masa administrative për 2511...

TIRANË, 8 mars /ATSH/ Policia e Shtetit vijon kontrollet në të gjithë vendin, për monitorimin e zbatimit të masave për parandalimin e përhapjes së...

Meta: Emergjente ndryshimi rrënjësor i strategjisë antikovid

TIRANË, 17 shkurt /ATSH/ Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se, “është emergjente ndryshimi rrënjësor i strategjisë antikovid pasi masat dhe kufizimet e marra deri...

Masat antiCOVID/ 5.000.000 lekë gjobë një sipërmarrësi në Durrës

TIRANË 11 shkurt/ATSH/ Vijojnë kontrollet nga Policia e Durrësit, për monitorimin e zbatimit të masave anticovid, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19. Si rezultat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA