Ballina Etiketimet Ansambli Folklorik Tirana

Etiketim: Ansambli Folklorik Tirana

Ansambli folklorik “Tirana”, dy koncerte në teatrin Metropol

TIRANË, 4 mars /ATSH/ - Ansambli folklorik ''Tirana'' do të vijë me dy koncerte në teatrin Metropol. Në kuadër të festivalit “Metro Sounds-Përrallë Mesdheu”...

Një tjetër koncert në Tiranë, festë me motivet e folklorit dhe...

TIRANË, 6 qershor /ATSH/ - Në mbyllje të sezonit artistik të Teatrit Metropol, një festë me motivet më të bukura nga të gjitha trevat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA