Ballina Etiketimet Anila Godo

Etiketim: Anila Godo

COVID-19/ Manastirliu ndan apelin e mjekes Anila Godo: Maska na kushton...

TIRANË, 12 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau sot mesazhin ndërgjegjësues të mjekes së njohur Anila Godo, lidhur me mbajtjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA