Ballina Etiketimet Angleze

Etiketim: angleze

FUTBOLL – COVID-19 godet buxhetin e klubeve të Premier League

LONDËR, 11 qershor /ATSH-AA/ - Klubet që luajnë në Premier League angleze do të kenë humbje të mëdha të të ardhurave për shkak të...

FOTO/ Turistja angleze frymëzohet nga afresku “Sjellësi i pranverës” në Vlorë...

TIRANË, 31 Korrik /ATSH/ - Turistja angleze dhe dashamirësja e shpendëve, Sheila Phyall është frymëzuar nga afresku më i madh i Ballkanit, i njohur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA