Ballina Etiketimet AMERIKAN

Etiketim: AMERIKAN

KV – Pheniani dëbon një qytetar amerikan

PHENIAN, 16 nëntor /ATSH-AFP/ - Koreja e Veriut vendosi të largojë një shtetas amerikan, i cili kishte hyrë ilegalisht në vend muajin e kaluar,...

HAPËSIRË – Kozmonautët kthehen në Tokë pas një lëshimi të dështuar

UASHINGTON, 11 tetor /ATSH-DPA/ - Një anije kozmike ''Soyuz'' dy kozmonautë, një amerikan dhe një rus, po kthehet në Tokë pas lëshimit të dështuar...

MOST POPULAR

HOT NEWS