Ballina Etiketimet Ambasada e SHBA-së në Tiranë uron dy atletët shqiptarë

Etiketim: Ambasada e SHBA-së në Tiranë uron dy atletët shqiptarë

KINË – 60 % e PBB-së, “vija e kuqe” e SHBA-së...

PEKIN, 10 gusht /ATSH/ - Këtë javë, pasi ShBA-ja dhe Kina publikuan masat e reja tarifore për 16 miliardë dollarë mallra që importojnë nga...

Ambasada e SHBA-së në Tiranë uron dy atletët shqiptarë, kampionë të...

TIRANË, 19 Shkurt /ATSH- I. Vata/ – Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka uruar atletët shqiptarë Luiza Gega dhe Izmir Smajlaj të cilët fituan...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA