Ballina Etiketimet Album

Etiketim: album

Fotoalbumi i javës së parë të shkollës, Kushi: Besimplotë për arritje...

TIRANË, 3 tetor/ATSH/ Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi publikoi sot fotoalbumin nga java e parë e vitit të ri shkollor 2021-2022, teksa...

Coldplay bashkëpunim me BTS për albumin e ardhshëm

LONDËR, 14 shtator /ATSH-DPA/ - Grupi rock britanik, Coldplay, ka konfirmuar bashkëpunimin e përfolur me superyjet e K-pop, BTS. "My Universe", që do të këndohet...

Vasco Rossi prezanton albumin e ri

ROMË, 13 shtator /ATSH-ANSA/ - Një premierë botërore më mënyrë abuzive ekskluzive: kështu Vasco Rossi u njoftoi ndjekësve të tij daljen e albumit të...

Albumi i ri i Ed Sheeran, vizioni i tij për jetën

ROMË, 29 gusht /ATSH-ANSA/ - Ed Sheeran ka njoftuar hollësitë e albumit të tij të ri “=” (Equals), që do të publikohet më 29...

Lady Gaga nxjerr albumin e ri në bashkëpunim

ROMË, 19 gusht /ATSH-ANSA/ - Love For Sale (Dashuri në shitje) është titulli i albumit të ri që sheh Lady Gaga dhe Tony Bennett...

Red Hot Chili Peppers shet katalogun e tij muzikor

NJU JORK, 9 maj /ATSH-AFP/ - Grupi amerikan i Alternative Rock, The Red Hot Chili Peppers i ka shitur katalogun e këngëve të tij...

Billie Eilish prezanton albumin e ri muzikor

LOS ANXHELOS, 9 maj /ATSH-DPA/ - Pas vitit pandemik me një kolonë muzikore për James Bond pa një film Bond, një Grammy për Regjistrimin...

Sting: Duetet e mia fryt i lidhjeve dhe kurioziteteve personale

ROMË, 4 prill /ATSH-ANSA/ - Të këndosh është një gjë shumë intime, por mund ta bësh edhe nga distanca, që padyshim në këto kohë...

 “Coldplay” së shpejti me një album të ri të krijuar gjatë...

ROMË, 7 shkurt /ATSH-ANSA/ - Grupi muzikor “Coldplay” duket se është në zhvillim e sipër të realizimit të punës së tij më të fundit...

Britney Spears sjell ”Swimming in the stars”

NJU JORK, 4 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Një kthim i papritur, ndoshta, për të qetësuar pjesën e tifozëve, të bindur se këngëtarja Britney Spears është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA