Ballina Etiketimet Aktiviteti fizik

Etiketim: aktiviteti fizik

Aktiviteti fizik dhe roli i tij në parandalimin e diabetit

TIRANE, 27 korrik /ATSH/ -Aktiviteti fizik sjell efekte të mëdha përmirësuese në shumicën e sëmundjeve kronike. Këto përfitime nuk janë të limituara thjesht në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA