Ballina Etiketimet Aktivitet

Etiketim: aktivitet

video

Rama: Ndryshimi mes nesh këtu e atyre në Tiranë, siç ishte...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/- "Ne nuk jemi mbledhur këtu se të tjerë janë mbledhur gjetkë, ne jemi mbledhur se që kur kemi marrë votën e...

Soreca: Rezultate mbresëlënëse në luftën ndaj kanabisit, BE do të mbështesë...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/ - Ambasadori i Delegacionit të BE-së në, Luigi Soreca, theksoi sot se "rezultatet e prezantuara sot janë mbresëlënëse dhe konfirmojnë uljen...

Cutillo: Reduktimi i trafikut, konfirmim i strategjisë shumë efikase anti-kanabis

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/ - Lufta kundër kriminalitetit të organizuar të mbetet në qendër të axhendës politike shqiptare dhe të mbështetet nga të gjitha forcat...
video

Dajti n’Fest, promovim traditave dhe produkteve të zonës

Veliaj: Hapim ish-Kampin e Punëtorëve për terrene sportive TIRANË, 10 shkurt/ATSH/-  Tanimë një traditë, Dajti n’Fest është rikthyer edhe këtë vit me shumë surpriza e...

KANADA – “Festa e dëborës” në Montreal pezullohet… nga një stuhi dëbore

OTAVA, 21 janar /ATSH-AFP/ - Bollëku ndonjëherë mund të jetë i dëmshëm. "Festa e Dëborës", eventi tradicional në stinën e dimrit në Montreal u...

FOTO/ Berat, fëmijët e shkollave aktivitet për promovimin e paqes

TIRANË, 17 janar/ATSH/ - "Paqja në çdo situatë; në familje, në shkollë, në sport, në art, në rrugë dhe kudo” titullohet aktiviteti i zhvilluar...

“Asnjë fëmijë jashtë” aktivitet për fëmijët e familjeve në vështirësi social-ekonomike

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/- “Asnjë fëmijë jashtë”, ishte aktiviteti social-kulturor që u zhvillua në qendër të qytetit të Shkodrës, në vijim të aktiviteteve në këtë...

FOTO/ Viti kulturor Austri – Shqipëri, bashkëpunime të reja në vitin...

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ -  "Viti kulturor Austri - Shqipëri nuk mbaron këtu. Me partnerin tonë të BE-së Austrinë do të vazhdojmë bashkëpunime të...
video

Bashkëqeverisja – Pas 8 vitesh pritje, sipërmarrësi nga Shkodra merr brenda...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/340214303228924/ TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/ Leon Jaku, një qytetar nga Shkodra, ishte kthyer nga Australia në vendlindje për të ngritur një biznes ku do të punësonte...

FOTO- Fëmijët e Qendrës Kulturore të Patosit kartolina me artin e...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/- Fëmijët e Qendrës Kulturore të Patosit në Fier, kanë përqafuar si ide artin e riciklimit duke i dhënë forma të reja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA