Ballina Etiketimet Aktivitet Java e Europës

Etiketim: aktivitet Java e Europës

FOTO/ Patos, orientim të rinjve drejt ekonomisë bujqësore dhe blegtorale

TIRANË, 8 maj /ATSH/ - Në Zharrëz, ku është përqendruar veprimtaria më e madhe bujqësore dhe blegtorale e territorit të bashkisë Patos, u zhvillua...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA