Ballina Etiketimet Akti normativ

Etiketim: Akti normativ

Meta: Ushtari i parë i Republikës për mbrojtjen e Kushtetutës

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Presidenti Ilir Meta u shpreh sot se "është në një fushatë për respektimin e marrëveshjes së 5 qershorit, pasi është...

Të dënuar për vepra të rënda penale/ OFL u dërgon formularin...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Të mërkurën, OFL u ka dërguar formularin e vetëdeklarimt të pasurisë 3 të dënuarve...

Mbështetja financiare/ Denaj: Paketa e dytë prej 7 miliardë lekësh, pa...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj, deklaroi sot se “në aktin e dytë normativ ne kemi prekur shpenzimet buxhetore dhe...

Komisioni i Sigurisë miraton Aktin Normativ, Voda: Ashpërsim luftës ndaj organizatave...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare ka miratuar të martën Aktin Normativ “Për masat parandaluese në kuadër të forcimit të luftës kundër...

Buxheti 2019/ Vëmendje familjeve të dëmtuara nga tërmeti, mbështetje funksionimit të...

TIRANË, 4 nëntor /ATSH/ Kreu i grupit parlamentar Socialist, Taulant Balla u shpreh në Kuvend, gjatë diskutimeve për Aktin Normativ të rishikimit të Buxhetit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA