Ballina Etiketimet Akset rrugore

Etiketim: akset rrugore

Borë në Kukës/ Gjici: Rrugët në qytet të kalueshme, vijon puna...

TIRANË, 22 mars /ATSH – I. Vata/ Vazhdon puna për hapjen e rrugëve të mbuluara nga bora gjatë ditës së sotme në bashkinë e...

FOTO/ ARRSH: Qafa e Qarrit sot pa prezencë bore dhe ngricash....

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) informoi sot, se qarkullimi i mjeteve kryhet pa probleme në të gjitha akset kombëtare, ndonëse zonat veriore...

Të gjitha akset kombëtare të kalueshme/ FA në gatishmëri për hapjen...

TIRANË, 15 shkurt/ATSH/ Ministria e Mbrojtjes njofton se të gjitha akset kombëtare janë të kalueshme, por në zonat malore rekomandohet përdorimi i gomave dimërore...

Reshje bore dhe ngrica/ Ministria e Mbrojtjes informon për situatën në...

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/- Ministria e Mbrojtjes bën të ditur se i gjithë territori i vendit tonë ditën e sotme është mbizotëruar nga reshje shiu...

Situata e rrugëve në mbrëmje nga moti i keq/ ARRSH: Qarkullim...

TIRANË, 13 shkurt /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar informoi mbi gjendjen e akseve rrugore gjatë orëve të mbrëmjes ku thekson se situata është vështirësuar si...

Reshje bore/ ARRSH: Qarkullimi vazhdon normal në të gjitha akset kombëtare

TIRANË, 24 janar/ATSH/- Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi sot se gjatë natës së mbrëmshme kanë vazhduar reshjet në të gjithë territorin e vendit, por pa...

Protesta e opozitës së bashkuar, akset kryesore që do të bllokohen

TIRANË, 25 prill /ATSH/ - Opozita e Bashkuar do të protestojë sot në orën 18:00 duke bllokuar qarkullimin e automjeteve në disa akse kryesore...

Reshjet e dëborës, ARRSH raporton për akset me probleme

TIRANË, 13 mars /ATSH/ - Reshjet e dëborës janë rikthyer në vendin tonë dhe Autoriteti Rrugor Shqiptar po vazhdon punën për mirëmbajtjen e tyre...

Rikthehen reshjet e dëborës, ARRSH: Akset kryesore të kalueshme

TIRANË, 12 mars /ATSH/ - Gjatë natës ka pasur reshje bore në veri dhe juglindje të vendit. Kompanitë e mirëmbajtjes me mjetet borëpastruese dhe...

ARRSH, apel drejtuesve të mjeteve për shkak të erës së fortë

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ - Si pasojë e erërave të forta në akset Milot-Lezhë-Shkodër, Thumanë-Milot ka pasur disa tabela të rrezuara dhe ka dëmtim të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA