Ballina Etiketimet Akademi

Etiketim: Akademi

“Akademi” për 100 fshatrat, lektorë dhe studentë mund të bëjnë projekte...

TIRANË, 18 qershor/ATSH/- Lektorë dhe studentë të interesuar që duan t'i vijnë në ndihmë programit kombëtar të "100 fshatrave", mund të bëhen pjesë duke...

Kosovë- Konferencë përkujtimore për Bahri Fazliun dhe Agron Rrahmanin

PRISHTINË, 14 Maj/ATSH/- “Çdo herë që kujtojmë veprimtarët dhe heronjtë e kombit si Bahriun apo Agronin, ne kemi në mendje të gjithë atë rezistencë...

Kosovë-Shqipëri, konferencë shkencore për 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit

PRISHTINË, 11 prill /ATSH/ - Akademia e Shkencave dhe Arteve e Kosovës (ASHAK) gjatë një takimi të zhvilluar sot në Prishtinë me delegacionin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA