Ballina Etiketimet AIR ALBANIA

Etiketim: AIR ALBANIA

Nis trajnimi i 400 infermierëve të rinj/ Rama-Manastirliu: Përgatisim armatën për...

TIRANË, 5 mars/ATSH/ Ka nisur ditën e sotme trajnimi i 400 infermierëve, të cilët do të marrin pjesë në vaksinimin masiv të popullatës. Kryeministri Edi...

Fotogaleri/ Vijon vaksinimi kundër COVID-19, 736 doza në një ditë për...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ Procesi i vaksinimit kundër COVID-19 ka vijuar normalisht edhe përgjatë ditës së sotme në stadiumin "Air Albania". Po ashtu, ditën e sotme...

Anglia konfirmon ndeshjen me Shqipërinë në “Air Albania”

LONDËR, 18 shkurt /ATSH/ - Ndeshja kualifikuese për Kupën e Botës midis Anglisë dhe Shqipërisë, e vendosur për në muajin e ardhshëm, do të...

”Shqipëria buzëqesh”/ 308 mjekë dhe infermierë janë sot më të mbrojtur...

TIRANË, 16 Janar/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu thotë se 308 mjekë dhe infermierë janë sot më të mbrojtur nga virusi...

Vijon vaksinimi antiCOVID/ Vaksinim i kombinuar mes mjekëve, epidemiologëve dhe në...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në stadiumin "Air Albania" ku  vaksinimi në ditën e dytë po vijon me epidemiologë nga Tirana,...

“Po i përmbahemi strikt protokollit”/ Bino: Vaksinimi ul vdekshmërinë, vijojmë me...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Nisja e procesit të vaksinimit në vendin tonë ndihmon në uljen e vdekshmërisë dhe rekomandohet që injektimi të kryhet edhe tek...

Masat antiCovid për udhëtimet drejt Turqisë/ Nga data 29 dhjetor duhet...

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH – I. Vata/ "Duke filluar nga data 29 dhjetor 2020, ora 21:00 të gjithë pasagjerët mbi 6 vjeç, të cilët...

FOTO/ Një grup të rinjsh me aftësi të veçanta vizitojnë stadiumin...

https://youtu.be/1BMecRefcUE?t=9 TIRANË, 26 tetor /ATSH/ Kjo fundjavë ka qenë ndryshe për stadiumin kombëtar “Air Albania”. Një grup të rinjsh me aftësi të veçanta kanë vizituar...

Hapet parkimi i 4-t nëntokësor tek stadiumi “Air Albania”, Veliaj: Puna...

TIRANË, 8 tetor/ATSH/ Parkingu i katërt nëntokësor u hap sot te stadiumi kombëtar “Air Albania”, një investim modern dhe zgjidhje për zonën qendrore të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA