Ballina Etiketimet Ahmetaq

Etiketim: Ahmetaq

Shkolla “Ahmetaq” në Vorë hap dyert për 215 nxënës/ Kushte optimale...

TIRANË, 3 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot në Vorë, shkollën e re "Ahmetaq", e cila është tashmë gati për nxënësit e mësuesit pakrahasimisht...

Vorë/ Rindërtimi i shkollës 9-vjeçare “Ahmetaq”, kushte dhe standarde më të...

TIRANË, 1 dhjetor/ATSH/ Shkolla nëntëvjeçare “Ahmetaq” në Vorë, është rindërtuar me kushte dhe standarde më të mira për 200 nxënës. Kryeministri Edi Rama publikoi sot...

Rindërtimi/ Shkolla 9-vjeçare “Ahmetaq”, Vorë rihap dyert për 200 nxënës me...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Shkolla nëntëvjeçare “Ahmetaq” në Vorë, nga 3D po kthehet në realitet dhe hap dyert për gati 200 nxënës. Kryeministri Edi Rama publikoi...

Ritëm i shpejtë punimesh në shkollën “Ahmetaq” në Vorë/Qytetarët: Shembull në...

TIRANË, 26 shtator/ATSH/-  Vijon me ritme të shpejta puna për rindërtimin e shkollës 9-vjeçare "Ahmetaq", pjesë e Bashkisë së Vorës, e cila u dëmtua...

Rindërtimi i shkollës 9-vjeçare “Ahmetaq”, kushte më të mira për 220...

TIRANË, 25 gusht/ATSH/ Rreth 220 nxënës të shkollës “Ahmetaq” në Vorë do të kenë në 26 nëntor mjedise të reja për të kryer mësimin. Kryeministri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA