Ballina Etiketimet Ahmetaj

Etiketim: ahmetaj

Dy gëzime në një ditë/ Dy familje në Maminas, Shijak festojnë...

  TIRANË, 25 dhjetor /ATSH/ Dy gëzime në një ditë për familjen e Tahir Barretit dhe Gjovalin Markut në Maminas, Shijak, që ditën e Krishtlindjeve...

Kantieri i rilindjes së Laçit pas tërmetit ku do strehohen 524...

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/ Në Laç ka nisur puna për ndërtimin e 524 apartamenteve nga qeveria turke për banorët e prekur nga tërmeti i fortë...

Rindërtimi/ 13 pallatet e reja me 524 apartamente në Kurbin po...

TIRANË, 18 dhjetor/ATSH/ Puna për ndërtimin e 13 pallateve të reja në Kurbin me 524 apartamente, 37 njësi shërbimi dhe 1 qendër tregtare po...

1 miliard dollarë shkuan në shtëpitë e shqiptarëve përmes zbatimit të...

TIRANË, 17 dhjetor/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj deklaroi sot se qeveria e drejtuar nga Partia Socialiste në këto 7 vite ka...

Politika fiskale mbështetëse/ 3-fishim i bizneseve të vogla në 8 vjet

TIRANË, 15 dhjetor /ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj tha sot gjatë një konference të përbashkët për shtyp, me kryeministrin Edi Rama...

Rindërtimi në Fushë-Krujë/ Drejt përfundimit 50 banesa, së shpejti nis puna...

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/ Puna në kantierin e rindërtimit të infrastrukturës në Fushë-Krujë ka hyrë në fazën e fundit, ndërsa janë në përfundim 50 banesat...

1 mijë familje do e festojnë Vitin e Ri në shtëpitë...

TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj deklaroi sot se në mars të vitit 2022 nuk do të ketë më asnjë...

Qendra e Kurbinit ndryshon pamje çdo ditë/ Punohet për 524 apartamente,...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ -Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj publikoi sot pamje nga puna e madhe që po bëhet për rindërtimin e...

Abu-Dabi/ Nënshkruhet marrëveshja, 75 milionë dollarë për 2000 banesa të reja...

TIRANË, 26 nëntor/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj nënshkroi sot marrëveshjen me Fondin e Abu-Dabit për Zhvillim për ndërtimin e 2 mijë...

Shkolla 9-vjeçare në Ahmetaq, rihap dyert për nxënësit e mësuesit në...

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Rindërtimi pas tërmetit të fortë që goditi vendin tonë një vit më parë po vijon me ritme të larta në të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA