Ballina Etiketimet Ahmetaj

Etiketim: ahmetaj

Rindërtimi/ Ahmetaj: Në pranverë 1500 shtëpi të mbaruara, në verën e...

TIRANË, 30 janar/ATSH-Maela Marini/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj deklaroi se janë "4500 individuale që do ndërtohen dhe në krye të pranverës...

Taksë e sheshtë varfëruese apo taksim i drejtë progresiv/ Ahmetaj: Programi...

TIRANË, 29 janar/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj komentoi programin ekonomik të prezantuar një ditë më parë nga Partia Demoraktike, sot në...

“Asnjë rresht për Rindërtimin në programin e PD-së”/ Ahmetaj: Njerëzit që...

TIRANË, 28 janar/ATSH-Maela Marini/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj deklaroi sot se "në programin ekonomik të Partisë Demokratike që u prezantua sot,...

Rindërtimi/ Nënshkruhet marrëveshja prej 2.5 milionë euro me Greqinë për ndërtimin...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin dhe ambasadorja e Greqisë në vendin tonë, Sophia Philippidou nënshkruan sot marrëveshjen prej 2.5 milionë eurosh...

Rindërtimi pas tërmetit/ Përfundon shkolla e parë e financuar nga donatorët

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Shkolla profesionale “Hysen Çela”, në Durrës, pjesë e projektit “EU4Schools” të Bashkimit Europian në kuadër të procesit të Rindërtimit, në zbatim...

“Deri në maj 2022 do kemi zhdukur të gjitha pasojat e...

TIRANË, 15 janar /ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj u shpreh se aktualisht sot kemi 865 persona në çadra nga 11 000...

FOTO/ Lagjja e re në qendër të Kurbinit ku do akomodohen...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Në Kurbin vijon me ritme të larta puna për ndërtimin e lagjes së re, ku do të akomodohen 524 familje dhe...

Transformimi i portit të Durrësit në një port turistik/ Do të...

TIRANË, 10 janar/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, i cili ndodhet në Dubai, si pjesë e delegacionit shqiptar për të diskutuar rreth...

Rindërtimi/ Ahmetaj: Deri në fund të majit asnjë familje në çadër,...

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH/ Të gjitha familjet, banesat e të cilëve u dëmtuan nga tërmeti 26 nëntorit do të kthehen në shtëpi të reja. Ministri...

Rindërtimi/ 2.6 miliardë lekë bonus qiraje vetëm këtë vit, do të...

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj tha se grantet e donatorëve për Rindërtimin pas tërmetit arrijnë në shumën e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA