Ballina Etiketimet Agresore

Etiketim: agresore

MEKSIKË – ”Kriminelët mariachi” ekzekutojnë pesë persona në një qendër turistike

MEKSIKO, 16 shtator /ATSH-AFP/ - Pesë persona u vranë dhe tetë të tjerë u plagosën, përfshirë një turist të huaj nga persona të maskuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA