Ballina Etiketimet Afresku i Shën Triadhës

Etiketim: afresku i Shën Triadhës

FOTO/ Restaurohet afresku i kishës së Shën Triadhës në Berat

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Restaurimet dhe mirëmbajtja e ikonave fetare, si pjesë e trashëgimisë kulturore e cila tregon dhe njëherë në sytë e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA