Ballina Etiketimet Aeroport

Etiketim: aeroport

Fluturimet, rritet me 10,34% numri i pasagjerëve gjatë marsit të këtij...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ - Numri i pasagjerëve që kanë udhëtuar gjatë muajit mars të këtij viti nga aeroporti ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Tiranë...

SOFT NEWS – Aeroporti i Singaporit zbulon natyrën nën një kupolë

SINGAPOR, 11 prill /ATSH-AFP/ - Aeroporti i Singaporit zbuloi sot një kompleks të ri me kopshte dhe një kaskadë rreth 40 metra që buron...

Ngjarja në aeroport, Lleshaj: Policia u ndesh me rezistencë të armatosur,...

TIRANË, 11 prill/ATSH- A. Fortuzi/- Policia e Shtetit ka vepruar me një shpejtësi rekord, duke rrezikuar jetën dhe duke garantuar prova të rëndësishme për...

Xhaçka: Ligji detyron garantimin e objekteve që janë në funksion të...

TIRANË, 11 prill/ATSH- A. Fortuzi/ - Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka inspektoi të enjten aeroportin "Nënë Tereza", bashkë me shefin e Shtabit të Përgjithshëm...

Basha: Dislokimi i FA-së në aeroport, antikushtetues

TIRANË, 10 prill/ATSH/ "Dislokimi i Forcave të Armatosura ushtarake, në mënyrë totalisht antikushtetuese dhe të paligjshme, është një provë e rënies totale të shtetit...

Rama: Kompania kineze dështoi, marrim në kontroll perimetrin e sigurisë së...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ "Shteti shqiptar s'do të pranojë asnjë justifikim nga kompania dhe do marrë kontrollin e perimetrit të jashtëm e të sigurisë së...

Forcat e Armatosura, perimetër sigurie në aeroportin “Nënë Tereza”

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Në kushtet e një papërgjegjshmërie të përsëritur të koncesionarit të aeroportit të Rinasit për të respektuar detyrimet e tij ligjore për...

LIBI – Sulme ajrore kundër të vetmit aeroport funksional në Tripoli

TRIPOLI, 8 prill /ATSH-AFP/ - Një avion ushtarak i pa identifikuar zhvilloi sot një sulm kundër aeroportit “Mitiga”, i vetmi funksional në kryeqytetin libian,...
video

Aeroporti i ri ndërkombëtar në Kukës, potencial i jashtëzakonshëm për ekonominë

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2008803122762753/ TIRANË, 6 prill/ATSH/ Punimet për ndërtimin e aeroportit të Kukësit, këtij projekti strategjik për shkak dhe të vendndodhjes së tij midis Tiranës dhe Prishtinës,...
video

Nisin punimet në aeroportin e Kukësit, gjenerator i zhvillimit ekonomik të...

TIRANË, 5 prill/ATSH-Maela Marini/ Aeroporti i Kukësit, punimet për të cilin nisën sot dhe do të finalizohen brenda 1 viti, do të jetë "low...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA