Ballina Etiketimet AdZM Elbasan

Etiketim: AdZM Elbasan

Prerja e pyjeve në parkun e Shebenikut?! Reagojnë Zonat e Mbrojtura 

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH-A. Fortuzi/- Agjencia Kombëtare e Zonave të Mbrojtura, institucioni përgjegjës për mbrojtjen e vlerave natyrore dhe biologjike të Parkut Kombëtar Shebenik Jabllanic...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA