Ballina Etiketimet 48

Etiketim: 48

MARAKESH – FIFA analizon mundësinë e Botërorit 2022 me 48 ekipe

MARAKESH, 17 janar /ATSH-AFP/ - Federata Ndërkombëtare e Futbollit (FIFA) vazhdon të diskutojë dhe studiojë mundësinë e zgjerimit në 48 ekipe numrin e pjesëmarrësve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA