Ballina Etiketimet 25 prill

Etiketim: 25 prill

Mandati i tretë për Shqipërinë/ “Nuk e kam atë të metë...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot para qytetarëve të Cërrikut se mandati i tretë i PS është për Shqipërinë. “Është për të gjitha...

Rama për premtimet e opozitës: Shqiptarët i kanë dëgjuar nga Sudja,...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ 25 Prilli është sprovë karakteri jo vetëm për PS, por sprovë karakteri për të gjithë ne. Kryeministri Edi Rama, gjatë një...

Fitorja më 25 prill, për të mundur Shqipërinë e së shkuarës...

TIRANË 11 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot se fitorja më 25 prill, për të mundur Shqipërinë e së shkuarës e për ta bërë...

Sondazhi i IPSOS/ PS do të fitonte zgjedhjet me 48.4 %,...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të diel, Partia Socialiste do të fitonte zgjedhjet me 48.4 %, ndërsa 39.3 %...

Sondazhi i Euronews/ PS 49% të votave, PD 40.5% dhe LSI...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ - Sondazhi i katërt kombëtar i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze të sondazheve MRB, zbulojnë këtë prirje vote...

Basha në Belsh: Ekonomia e Dumresë, e Elbasanit dhe e gjithë...

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vizitoi sot qytetin e Belshit. Duke e konsideruar si një perlë e Shqipërisë, Basha tha...

PS më afër se kurrë fitores historike të mandatit të tretë,...

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Kandidati për deputet i Partisë Socialiste në Tiranë, Pandeli Majko teksa bëri një analizë të situatës politike në vend dhe atë...

Sondazhi/ PS do të merrte e vetme mandatin e tretë me...

TIRANË, 31 mars /ATSH/ Nëse do të shkohej në kutitë e votimit sot, shqiptarët do t’i jepnin Partisë Socialiste një mandat të tretë, pasi...

Përgatitjet për ditën e zgjedhjeve/ Soreca takon drejtuesen e misionit të...

TIRANË, 24 mars /ATSH/ Kreu i delegacionit Europian në Tiranë, ambasadori Luigi Soreca zhvilloi sot një takim me ambasadoren Urszula Józefa Gacek që drejton...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Noka: Askush nuk duhet ta tjetërsojë votën...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Flamur Noka, deklaroi sot se "shenjtëria e votës është e patjetërsueshme dhe se askush nuk...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA