Ballina Etiketimet 24 ore

Etiketim: 24 ore

Foto/ Shërbim shëndetësor 24 orë gjatë sezonit turistik veror

TIRANË, 24 korrik/ATSH/- Ministria e Shëndetësisë ka ngritur 26 qendra shëndetësore verore në të gjithë vendin, për të rritur kujdesin shëndetësor ndaj qytetarëve dhe...

Plazhi i Divjakës, shërbim ambulator 24 orë për pushuesit

TIRANË, 11 qershor/ATSH/ - Nga 1 qershori të gjithë pushuesit që do të zgjedhin plazhin e Divjakës për të kaluar pushimet, për çdo problem...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA