Ballina Etiketimet 24 ore

Etiketim: 24 ore

SPANJË – Rekord infektimesh, 39 000 raste të reja në 24...

MADRID, 13 janar /ATSH-AFP/ - Spanja ka regjistruar një numër rekord rastesh të reja në 24 orët e fundit, që nga fillimi i pandemisë,...

SPANJË – Illa kundërshton shtetrrethimin 24-orësh antiCOVID-19

MADRID, 2 nëntor /ATSH-DPA/ - Ministri spanjoll i Shëndetësisë, Salvador Illa kundërshtoi sot thirrjet për rikthimin e një shtetrrethim të rreptë gjatë gjithë ditës,...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 103 të shëruar, 127 raste të reja...

TIRANË, 29 shtator /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë 103 të shëruar nga COVID-19, 127 raste të reja dhe 4 humbje jete...

Në shërbim të pacientëve me COVID 24 orë në ditë, në...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ Ekipet me personel shëndetësor po qëndrojnë në shërbim të pacientëve 24 orë në ditë në shtatë ditë të javës. Ministrja e Shëndetësisë...

FRANCË- 541 viktima në 24-orëshin e fundit, 7 632 në total

PARIS, 8 prill /ATSH-AFP/-Epidemia e koronavirusit ka shkaktuar në total vdekjen e 10 869 personave në Francë, me 541 vdekje të tjera në 24...

12 raste me COVID-19 brenda 24 orëve në Shkodër, Rakacolli: Reflekton...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Nga rastet e reja të 24 orëve të fundit, Shkodra ka numrin më të lartë me 12 raste. Zv/ministrja e Shëndetësisë dhe...

BELGJIKË – 1 384 raste infektimi, 183 vdekje nga COVID-19 gjatë...

BRUKSEL, 2 prill /ATSH-MIA/- Autoritetet shëndetësore në Belgjikë njoftuan sot për 1 384 raste të reja infektimi me COVID-19 gjatë 24-orëshit të fundit, ndërkohë...

KQZ: 24 orë afat për ankesa nga subjektet dhe kandidatët

PRISHTINË, 7 nëntor/ATSH/ U desh një muaj që nga 6 tetori, dita e votimeve, që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve të shpallte sot rezultatet përfundimtare...

Tiranë, 4 qendra shëndetësore shërbim 24 orë për urgjencat pediatrike.

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën me dije se ‪katër qendra shëndetësore në Tiranë ofrojnë shërbim 24 orë për urgjencat pediatrike. Për...

Foto/ Shërbim shëndetësor 24 orë gjatë sezonit turistik veror

TIRANË, 24 korrik/ATSH/- Ministria e Shëndetësisë ka ngritur 26 qendra shëndetësore verore në të gjithë vendin, për të rritur kujdesin shëndetësor ndaj qytetarëve dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA