Ballina Etiketimet 2035

Etiketim: 2035

Japonia ndalon shitjen e makinave me naftë dhe benzinë

TOKIO, 3 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Qeveria japoneze po përgatitet të heqë dorë nga shitja e makinave me naftë dhe benzinë ​​për të lehtësuar kalimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA