Ballina Etiketimet ’20

Etiketim: ’20

Rritje page për 65 mijë të punësuar në 2019

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ - Rreth 65 mijë të punësuar do të përfitojnë rritje page gjatë vitit të ardhshëm. Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben...

AFGANISTAN – Rënie e ndjeshme e prodhimit të opiumit

KABUL, 19 nëntor /ATSH-DPA/ - Vlerësohet se 6 400 tonë opium është prodhuar në Afganistan në vitin 2018, një ulje e ndjeshme në krahasim...

Tërheqja e investimeve të huaja, synimi i diplomacisë shqiptare që në...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Përfaqësimi i Shqipërisë në panaire të ndryshme në Nju Jork, Londër, apo dhe Vjenë ka qenë një nga pikat që ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA