Ballina Kontakt

Kontakt

Adresa: Rr. “Ismail Qemali”, Nr.11, mbrapa RTSH, Tirane
Tel: +355 4 2235583

Te rejat

GREQI – Pavlopoulos: Nuk do të pranojmë asnjë shkelje të ligjit...

NIKOZI, 21 maj /ATSH-ANA/ - Presidenti grek, Prokopios Pavlopoulos ritheksoi sot vendosmërinë e Greqisë dhe Qipros për të mos pranuar, në asnjë mënyrë, shkeljet...