Fotoalbumi i javës

TIRANË, 24 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama përcolli përmes fotove aktivitetet kryesore të një jave që nga inspektimi në lagjen e re të rindërtimit në Bubq, takimi me të rinjtë dhe deri tek vizita zyrtare në Kajro.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.