Kulluri: Për pak orë fillon spektakli i listave të PD-së, ç’nuk do dëgjojmë

TIRANË, 9 mars /ATSH – I. Vata/ Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Ervin Kulluri paralajmëron reagime për listën e kandidatëve të PD-së për zgjedhjet e 25 prillit.

“Për pak orë fillon spektakli i listave të Lulit. Ç’nuk do shohim e dëgjojmë…”, shprehet ai.

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtarë të PD-së Ervin Kulluri vazhdon të kritikojë PD dhe lidershipin e saj për mungesë demokracie brenda partisë dhe për zgjedhjen selektive të kandidatëve për deputetë.

/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.