Basha në timon/ Braçe: Vendos rripin, nuk je ndryshe nga mileti

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

TIRANË, 28 shkurt/ATSH/ Zv/kryeministri Erion Braçe reagoi sot pas videos të publikuar nga bashkëshortja e Lulzim Bashës, ku ky i fundit duket në timon pa vendosur rripin e sigurimit.

Braçe i bën thirrje kreut të PD-së të vendosë rripin e sigurimit, ndërsa i kujton se “ligji nuk ndryshon se je ti”.

“Nuk je ndryshe nga mileti ti edhe pse zgjohesh në drekë. Ligji nuk ndryshon se je ti”, shkruan zëvendëskryeministri./m.m//a.a/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.