FOTOGALERI/ Atmosferë festive për Krishtlindje

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.