Pa koment/Berati sot në foto

TIRANË, 18 mars/ATSH/  Qyteti i Beratit vijon të jetë i boshatisur nga njerëzit në rrugët e tij, që në këtë stinë zakonisht gjallonin edhe nga turistët që janë të shumtë në të gjitha stinët e vitit.

Qytetarët janë vetkarantinuar në banesat e tyre që prej 15 marsit, në kuadër të masave të marra nga qeveria për të minimizuar përhapjen e koronavirusit të ri, të njohur edhe si COVID 19./k.s/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.