UKT, investim të ri në rrugën “Idriz Dollaku”

TIRANË, 14 mars/ATSH/ – Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizime Tiranë, edhe pse ditë pushimi, kanë kryer investimin më të ri, në kryeqytet.

Punonjësit e UKT-së janë duke shtruar rrjetin më të ri të kanalizimeve për banorët e rrugës “Idriz Dollaku”.

UKT-së falenderon kolegët për punën e bërë me përkushtim dhe cilësi maksimale në këtë Ditë Vere.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.