AXHENDA NDËRKOMBËTARE 17.02.2019

ISLAMABAD (Pakistan) – Princi saudit, Mohammed ben Salmane në vizitë zyrtare.

XHAKARTA (Indonezi) – Debati i dytë kombëtar i kandidatëve presidencialë.

ABU DABI (EBA) – Konferencë dhe ekspozitë ndërkombëtare për Mbrojtjes, IDEX.

LIBI – Tetëvjetori i fillimit të revoltës që i dha fund regjimit të Gedafit.

ARE (Suedi) – Austriaku Marcel Hirscher në përpjekje për të fituar për të tretën herë, pas viteve 2013 dhe 2017, sllallomin gjigant në Kampionatin Botëror të Skive./  a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.