11-vjetori i Pavarësisë së Kosovës përmes fotove

PRISHTINË, 17 shkurt/ATSH/ Mijëra qytetarë të Kosovës kanë dalë për ta parë parakalimin e pjesëtarëve të FSK-së në sheshet e kryeqytetit.

Aty mbretëroi një atmosferë festive dhe krenarie me ushtarët e Kosovës.

Parakalimin e përcollën edhe shumë përfaqësues të institucioneve vendore e ndërkombëtare.

Përmes fotografive viijnë çaste të veçanta nga kjo ngjarje.  

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.