Dua Lipa publikon foto nga xhirimet e videoklipit të ri

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Dua Lipa ka publikur sot disa foto nga xhirimet e videoklipit të saj të fundit, “Swan Song”, këngë e cila do të jetë njëkohësisht kolonë zanore e filmit  “Alita”. Ky klip do ta sjellë Duan duke aktruar, dhe kënga e saj do të lançohet për publikun mbarë botëror të enjten më 24 janar. /j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.