Rruga “Sulejman Delvina” me linjë të re ujësjellësi

TIRANË, 11 janar/ATSH/ Banorët e rrugës “Sulejman Delvina” në Tiranë do të kenë një linjë të re ujësjellësi.

Ekipet e ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizimeve Tiranë, ka përmbyllur punimet në këtë rrugë duke siguruar për banorët cilësinë dhe sasinë e duhur për banorët.

Linjë është tërësisht e re dhe në të janë përdorur materiale cilësore./m.z/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.