“Krishtlindjet po vijnë”, Rama uron festat në mënyrë të veçantë

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ – Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një mënyrë mjaftë të veçantë për të uruar Krishtlindjen, duke postuar një video me djalin e tij, Zahon që po i bie një vegle muzikore.

Në videon e ndarë në rrjetet sociale, Rama shkruan “Krishtlindjet po vijnë”, duke uruar kështu festat për të gjithë besimtarët.

https://www.instagram.com/stories/ediramaal/?hl=en

 

/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.