Artisti shqiptar pozon në krah të këngëtares Jennifer Lopez

TIRANË,24 dhjetor /ATSH/ – Albert Stanajn, artisti shqiptar që karrierën e tij po e zhvillon në SHBA, ka pasur raste të takohet me shumë yje botërore të muzikës.

Së fundi, këngëtari ka pasur rastin ta takojë këngëtaren amerikano-latine, Jennifer Lopez, të cilën duket se e ka edhe mikeshë të mirë.

Artisti shkruan se “Është gjithmonë kënaqësi e zhurmshme me JLO për Krishtlindje”, bën me dije Albert Stanajn. /m.z//j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.