Ambasada e Austrisë uron shqiptarët për Krishtlindje

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH- I. Vata/ – Ambasada e Austrisë në Tiranë uron shqiptarët për festën e Krishtlindjeve.

Ambasada Austriake i dëshiron të gjithëve një Krishtlindje të Gëzuar dhe një Vit të Ri të Gëzuar! Gëzuar Festat e Fundvitit!

Po ashtu Ambasada austriake ka zgjedhur si kartolinë urimi stafin e ambasadës në Shqipëri. j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.