Mbështetës të opozitës protestojnë para Kuvendit

TIRANË, 20 dhjetor /ATSH/ – Mbështetës të Partisë Demokratike të ardhur nga disa qytete po protestojnë sot përpara Kuvendit.

Kësaj proteste i janë bashkuar edhe banorët e ‘Unazës së Re’ të cilët vijojnë të kundërshtojnë projektin.

Ndërkaq opozita është rikthyer në Kuvend pas pesë muajsh duke thyer bojkotin për shpëtimin e mandateve.

/o.l//a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.