Segmenti i Unazës nga Farka në Shkozë do të lehtësojë trafikun

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/ – Vepra më e re infrastrukturore do të lehtësojë trafikun në Unazën e Madhe, në segmentin lindor që kalon nga Farka drejt Shkozës.

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka bërë të ditur se punimet në Tiranë vijojnë me përkushtim dhe dëshirë të madhe për zhvillim.

Punimet për realizimin e projektit vijojnë me ritme intensive. /j.p/

https://www.facebook.com/ErionVeliaj/videos/207280230151755/?t=6

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.