Korçë, Shtëpia e Flamurit merr dhuratë flamur të realizuar në mozaik

TIRANË, 27 nëntor /ATSH/ Shtëpisë së Flamurit në Korçë iu dhurua nga klubi “Rotaract” një flamur i realizuar me mozaik.

Nxënësit e shkollës “Themistokli Gërmenji” organizuan sot prezantimin me tematikë “Festat e 28-29 Nëntorit”. Krahas këtij aktiviteti, klubi “Rotaract” Korçë, vendosën në ambientet e Shtëpisë të Flamurit, punimin e tyre për Festat e Nëntorit, flamurin të realizuar në mozaik! /m.z/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.